Odpowiedź stowarzyszenia na „hejt” w internecie

Poniżej prezentujemy odpowiedź członków Ekopiotrkowskie-go na komentarze na epiotrkow.pl:

„Szanowni Państwo,
Dziękujemy Wam za wszystkie powyższe wypowiedzi, które na pewno pozytywnie zmotywują nas do jeszcze intensywniejszej pracy i działania w kwestiach ochrony środowiska.
Jednak, jak Państwo zapewne wiecie, nie możemy równocześnie zająć się wszystkimi sprawami szeroko pojętej ekologii. Stowarzyszenie Eko-piotrkowskie istnieje dopiero od roku, a już ma w swojej strategii kilka ważnych zadań do wykonania w zakresie ochrony środowiska.
Pragniemy jednak sprostować Państwa interpretację naszego działania, jako: „zlikwidowanie wszystkiego, co wydaje jakikolwiek dźwięk”. Nie jesteśmy fanatykami ekologicznych idei i radykalnych dogmatów jakiejkolwiek wiary. Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy chcą pomóc ludziom, którzy cierpią z powodu ekspansywnego hobby innych ludzi. Nic więcej.
Problem hałasu – to nasze jedno z pierwszych zadań do wykonania. Całą resztę ekologicznych problemów, które zgłaszacie Państwo powyżej, mamy głęboko w naszych sercach i nie godzimy się na nie tak samo, jak Wy.
Ponieważ członkowie Ekopiotrkowskie – go to również miłośnicy Naszego Aeroklubu klubu i pasjonaci spadochroniarstwa wiemy, jak bardzo jest on ważny dla Piotrkowian.
Pomimo różnic politycznych, religijnych i hobbystycznych łączy nas jedno – chęć aktywnego działania na rzecz ochrony środowiska.
A zatem do roboty!!!

Z poważaniem członkowie Stowarzyszenia Ekopiotrkowskie, zwykli mieszkańcy Naszego miasta”

Posted on: 21 września 2019, by :